За перший тиждень кампанії «Лікар для кожної сім’ї» понад 150 тисяч українців обрали собі сімейних лікарів та підписали з ними декларації.

За перший тиждень кампанії «Лікар для кожної сім’ї» понад 150 тисяч українців обрали собі сімейних лікарів та підписали з ними декларації.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

«З 2 квітня вже понад 150 тисяч українців знайшли лікарів, з якими підписали декларації. Сподіваюся, що для своїх пацієнтів всі вони стануть тими самими довіреними фахівцями, до яких хочеться звертатися протягом життя з більшості питань щодо здоров’я», — написала вона.

Вона також зазначила, що медзаклади поступово підключаються до електронної системи охорони здоров’я.

«На 4 квітня в системі вже було 63% комунальних закладів, які надають первинну медичну допомогу. Щодня приєднуються нові», — наголосила Супрун.

Очільниця міністерства також повідомила про труднощі впровадження програми у деяких регіонах. Так, у Львові та Дніпрі старт кампанії був відкладений.

У МОЗ також нагадали про неприпустимість тиску на пацієнтів у виборі лікаря.

«Відмовити у підписанні декларації можуть лише з двох причин: заклад ще не підключений до електронної системи охорони здоров’я; всі лікарі медичного закладу набрали оптимальну кількість пацієнтів», — додала Супрун.

У день запуску кампанії 12,5 тис українців обрали собі сімейного лікаря.

Нагадаємо, отримати інформацію щодо відбору сімейного лікаря кожен українець може за номером 15-45.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працюватиме ухвалена медична реформа

Поділитись: