За участь у бовоих діях на Донбасі до кримінальної відповідальності притягнуто 84 іноцемця, із них 64 — громадяни Російської Федерації.

За участь у бовоих діях на Донбасі до кримінальної відповідальності притягнуто 84 іноцемця, із них 64 — громадяни Російської Федерації.

Про це повідомляє Головна військова прокуратура, йдеться на сайті Генпрокуратури.

Зазначається, що кримінальні провадження розпочаті за вчинення злочинів проти нацбезпеки України та її територіальної цілісності.

Під час розслідування було з'ясовано, що «у веденні Росією агресивної війни проти України на Донбасі із 2014 року беруть участь у складі незаконного збройного формування «Призрак» іноземці, громадяни — найманці під егідою організації «United Continentale», що сповідує у тому числі проросійську політику. Засновником і координатором НЗФ «Призрак» є громадянин Росії Марков».

За даними Генпрокуратури, до складу організації входять громадяни Франції, Сербії, Іспанії, Італії, Німеччини, Чехії, Болгарії, Країн Латинської Америки, США і Росії.

Протягом розслідування, за даними ГПУ також встановили особи іноземців-найманців з організації «United Continentale», які з липня 2014 року беруть участь у складі незаконних збройних формуваннях на Донбасі.

Раніше повідомлялося, що затриманий на Луганщині росіянин Віктор Агеєв підтвердив, що був відправлений воювати на боці бойовиків на Донбасі після підписання контракту на службу в Збройних силах РФ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: