Затриманий на Луганщині росіянин Віктор Агеєв підтвердив, що був відправлений воювати на боці бойовиків на Донбасі після підписання контракту на службу в Збройних силах РФ.

Затриманий на Луганщині росіянин Віктор Агеєв підтвердив, що був відправлений воювати на боці бойовиків на Донбасі після підписання контракту на службу в Збройних силах РФ.

Про це він розповів в інтерв'ю «ТСН».

«Я військовослужбовець. Частина 65246 (розташована в місті Новочеркаськ, це полк зв'язку і навчальний центр Повітряно-космічних сил Росії)», — розповів він.

Агеєв підтвердив, що в березні 2017 приїхав в Ростовську область і підписав контракт на службу в Збройних силах РФ. Затриманий росіянин приїхав в свою частину, пробув там чотири дні, підписав контракт і одразу був відправлений на Донбас.

Агеєв не знає, чому так швидко після підписання контракту був відправлений на Донбас.

«Не знаю... Я не заглиблювався. Відправили і відправили. Гроші платять, і ... служба є служба», — сказав він.

Чоловік уточнив, що контракт із ЗС РФ підписав на рік, його копія лишилася в Алчевську Луганської області разом із іншими його речами.

Агеєв припустив, що інший російських контрактників теж відправляли на Донбас, але йому напевно не відомо ні про кого, окрім Олександра Щерби, якого відправили разом із ним (Щерба загинув під час взяття в полон російських найманців).

За даними телеканалу, матір затриманого військового збирається їхати в Україну і спробувати зустрітися із сином.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з яких виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile