Активісти готові до «більш рішучих та радикальних дій» через забудову на вулиці Жилянській на Андріївському узвозі.

Про це в ефірі програми «Нині вже» заявив співорганізатор акцій протесту проти забудовника Петро Михайленко.

«Ті механізми, які використовувала громада і міська влада майже себе вичерпали. Тому, якщо забудовник (одеська компанія «КАДОР ГРУП» — ред.) не розуміє того, що це не Одеса, це Київ, йому не дадуть паплюжити візитівку міста, то будемо переходити до більш рішучих, радикальних дій», — наголосив він.

Активіст зазначив, що знесення тільки паркану не є вирішенням питання.

«Є рішення Київради, де рекомендували забудовнику піти на коригування проекту. В разі, якщо він (забудовник — ред.) у місячний термін не йде на містобудівну раду, не виконує цю рекомендацію, було прийнято рішення про розірвання договору про оренду», — розповів Михайленко.

На запитання, чи є метою активістів розірвати угоду про оренду, він відповів: «Якщо нема порозуміння, якщо забудовник іде такими рейдерськими, нахабними методами, тоді, я думаю, громада дасть раду цьому».

Він додав, що громаду також оборює те, що забудовник «завіз на минулому тижні кілька десятків хлопців зі зброєю і алабаями».

«Професійні бійці, вони там собі в парку облаштували стоянку, кухня є — чекають», — резюмував активіст.

Наприкнці 2016 року на Андріївському узвозі, зокрема на вулиці Фролівській, почали незаконне будівництво багатоповерхівки.

За даними ЗМІ, відповідальна за будівництво — одеська компанія «КАДОР ГРУП» запланувала зведення на вулиці 30-поверхвого будинку, «прикриваючись міжнародною мережею готелів».

У червні 2018 року Київміськрада підтримала загальноміську ініціативу щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з орендарем через порушення умов договору, якщо забудовник не врахує зауваження київської влади.

Однак забудовник і компанія замовник будівництва проігнорували рішення влади і продовжили будівництво.

Як повідомлялося, частину паркану забудови на Андріївському узвозі знесуть 9 листопада.

Поділитись: