УКРАЇНА

Загибла юристка Ноздровська не заявляла в поліцію про погрози

2 січня, 2018 15:02
УКРАЇНА/Загибла юристка Ноздровська не заявляла в поліцію про погрози
Зберегти
Вигляд
Юристка Ірина Ноздровська, тіло якої знайдено 1 січня, не зверталася до правоохоронних органів з повідомленнями про погрози на її адресу.

Юристка Ірина Ноздровська, тіло якої знайдено 1 січня, не зверталася до правоохоронних органів з повідомленнями про погрози на її адресу.

Про це заявив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Дмитро Ценов.

«Начальник управління поліції Київської області зазначив, що потерпіла не зверталася до правоохоронних органів із повідомленнями про те, що їй погрожують», — цитує Ценова прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Згідно з повідомленням, після огляду місця події, тіло було направлено на судово-медичну експертизу для встановлення характеру тілесних пошкоджень.

Також було відпрацьовано більш ніж 20 камер, які стоять по шляху маршруту загиблої.

Наразі на місці події слідча група проводить додаткові заходи та слідчі дії.

2 січня у Києві влаштували акцію із закликом знайти убивць юристки Ноздровської.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

У справі запросили на допит колишнього нареченого Ноздровської. Він відмовився свідчити, його авто вилучили для експертизи.

Пов`язані новини