Захист підозрюваного у розкраданні українського газу Валерія Постного склав акт про протиправні дії з боку Національного антикорупційного бюро України.

Постному інкримінують участь у розкраданні газу українського видобутку на понад 3 млрд гривень.

Адвокат Постного Ігор Федоренко повідомив Громадському, що його підзахисний «вже майже 3 години лежить непритомний у залі суду».

«В нього рідкісна хвороба - спинномозковий інсульт. Медичний експерт у своєму висновку зазначав, що без лікування у стаціонарі ця хвороба може призвести до паралічу», — сказав адвокат.

В свою чергу, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Сергій Козачина показав Громадському довідку від лікаря. У ній вказано, що стан здоров’я Постного задовільний.

Представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 

«Це все перетворили на виставу захисники, щоб затягнути розгляд досудового розслідування», — вважає прокурор.

За його словами, судовий розгляд затягується через те, що судді зараз розглядають іншу справу. «Ми їх чекаємо. Загрози життю підозрюваного немає. Спитайте медиків. Також ми маємо заключення з лікарні» – додав Козачина.

Пізніше медики повідомили, що Постний знаходиться у притомному стані. «Ми стежимо за його здоров’ям, тому загрози його життю немає», — сказав лікар.

Раніше сьогодні Постного привезли до Апеляційного суду Києва на швидкій і в супроводі спецназу Національного антикорупційного бюро. За інформацією співробітників НАБУ, стан Постного зараз задовільний.

Нагадаємо, 29 червня Апеляційний суд міста Києва постановив доставити підозрюваного у «газовій справі» Валерія Постного на судове засідання, щоб розглянути клопотання прокурорів про збільшення суми застави до більш ніж 1,6 млрд гривень.

22 червня на виході з Лук'янівського СІЗО, відразу після звільнення під заставу, детективи Національного антикорупційного бюро затримали Валерія Пісного та Олега Рябошапку - фігурантів кримінального провадження про розкрадання газу, видобутого в рамках договорів спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування».

Поділитись: