Захист колишнього президента України Віктора Януковича готує позов проти чинного генпрокурора Юрія Луценка за розповсюдження недостовірної інформації щодо наявності в Україні та за її межами «мільйонів» Януковича та їхньої конфіскації

Захист колишнього президента України Віктора Януковича готує позов проти чинного генпрокурора Юрія Луценка за розповсюдження недостовірної інформації щодо наявності в Україні та за її межами «мільйонів» Януковича та їхньої конфіскації.

Про це повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

«Це новий фейк, який розповсюджує Генеральна прокуратура України про конфіскацію  чергових «мільйонів Януковича». Так само, як і розповсюджена раніше інформація про конфіскацію 1,5 млрд. доларів США. У Віктора Януковича є тільки рахунок в Ощадбанку – в Україні, на якому  близько 28,78 млн. грн. та ще один, на якому близько 2,26 млн. грн. Це особисті кошти, які не є предметом конфіскації», — заявив Сердюк.

Він також акцентував на тому, що досі не відомо про ухваленні рішення про конфіскацію коштів і «чому документи не доступні для суспільства».

«Чи не тому, що прізвища Януковича там немає і взагалі неможливо підтвердити сам факт цієї конфіскації?», — заявив адвокат.

Європейська комісія захисту Януковича не надала інформацію про наявність його коштів і активів в країнах ЄС.

За даними Мін'юсту, режим Януковича вивів з України до 30 млрд доларів. Луценко заявляв, що в Україну повернули виведені за часів Януковича $500 тисяч.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: