Війна

Закон про реінтеграцію Донбасу потребує додаткових консультацій — Ірина Геращенко

18 грудня, 2017 13:20
Війна/Закон про реінтеграцію Донбасу потребує додаткових консультацій — Ірина Геращенко
Зберегти
Вигляд
Перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що закон про реінтеграцію Донбасу потребує додаткових консультацій.

Перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що закон про реінтеграцію Донбасу потребує додаткових консультацій.

Про це вона заявила на погоджувальній раді парламенту.

«Сьогодні у нас відеоконференція гуманітарної підгрупи — з питань звільнення заручників. І саме з цього приводу я б хотіла звернутись до керівників фракцій і погоджувальної ради. Я прошу звернути увагу на те, що закон про реінтеграцію в другому читанні, за який в повному складі голосували НФ і БПП, зараз потребує додаткових консультацій в одному моменті», — сказала Геращенко.

При чому вона не уточнила, про які саме уточнення йдеться.

Натомість глава фракції БПП Артер Герасимов додав, що консультації необхідні «до моменту утвердження санкцій проти країни агресора і звільнення наших заручників», передає «Українська правда»..

Геращенко також зауважила, що важливо не змінювати президентський законопроект «до невпізнаваності його суті».

«Законопроект про деокупацію Донбасу має бути винесений на порядок денний сесії так, щоб Україна стратегічно виграла, в той час, коли це буде вигідно Україні. Зволікати з ним не потрібно, але відчувати момент винесення —  необхідно. Закон буде винесено на порядок денний сесії і підтриманий — в цьому в мене немає сумнівів. Щодо часу голосування — давайте думати на пару кроків вперед», — написала вона у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оновлений проект деокупації Донбасу: нова назва АТО, обов’язки агресора та повноваження силовиків.

Нагадаємо, що Рада у першому читанні підтримала закон №7163 Порошенка «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях у першому читанні». 

Пізніше громадські організації вимагали оприлюднили текст законопроекту «Про деокупацію», який вже рекомендували Верховній Раді за результатами розгляду.

Пов`язані новини