ENRU

Закон про санкції США проти РФ передбачає виділення $30 млн на енергобезпеку України

Закон про нові санкції проти Росії, КНДР та Ірану, підписаний президентом США Дональдом Трампом в середу, передбачає виділення коштів на підтримку енергобезпеки України.

Про це йдеться в повідомленні посольства України в США.

Закон визначає, що політикою США, зокрема, є надання допомоги з реформування енергетичного сектору України та зменшення залежності від енергетичних ресурсів РФ та продовження протидії реалізації проекту «Північний потік-2».

Також законодавчий акт передбачає створення «Фонду для протидії російському впливу» та виділяє до його бюджету $250 млн на 2018-2019 фінансові роки.

«На реалізацію ініціатив з підтримки енергетичної безпеки України передбачається виділення $30 млн», — підкреслили в посольстві.

Нагадаємо, у середу президент США Дональд Трамп підписав документпро запровадження нових санкцій проти Росії, КНДР та Ірану. 

27 липня Сенат США підтримав санкції проти РФ і передав документ на підпис Трампу.

Санкції забороняють приватні інвестиції понад $10 млн в російські приватизаційні угоди, і обмежують інвестиції в експортні нафто- і газопроводи до $5 млн. 

Водночас, новий закон також обмежує повноваження Трампа: президент не зможе скасовувати санкції або виводити з під них конкретних осіб особистим указом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram