УКРАЇНА

Закриття акваторії Азовського моря для військових навчань не вплине на відпочинок — влада Донецької області

6 червня, 2018 23:15
УКРАЇНА/Закриття акваторії Азовського моря для військових навчань не вплине на відпочинок — влада Донецької області
Зберегти
Вигляд
Закриття частини акваторії Азовського моря для проведення військових навчань Збройних сил не вплине на відпочинок людей на узбережжі в районі Маріуполя.

Закриття частини акваторії Азовського моря для проведення військових навчань Збройних сил не вплине на відпочинок людей на узбережжі в районі Маріуполя.

Про це повідомляє місцевий телеканал «Сигма» з посиланням на керівництво Мангуського району Донецької області, що поблизу Маріуполя.

«Я не можу конкретно назвати прізвища, з ким я говорив з високопосадовців, але була одна відповідь: навчання можуть бути день-два, але це ніяк не пов’язане з тим, що на все літо узбережжя Азовського моря нібито буде закрите», — сказав глава Мангуської райради Володимир Топузов.

Глава Мангуської районної держадміністрації Дмитро Черниця додав, що військові навчання будуть проходити лише у морі, а не на суші.

«Коли у попередні роки були такі навчання, люди навіть не помічали. Ну можливо, десь вони чули якісь вибухи, не більше того», — сказав Черниця.

Військовий комісар району Андрій Скляров підтвердив, що для відпочинку громадян немає жодних перешкоджень.

Також зазначається, що на час військових навчань у морі Маріупольський морський порт буде працювати у штатному режимі.

Раніше речник Військово-морських сил України Олег Чалий у коментарі «Новостям Донбасса» сказав, що частину районів Азовського моря закриють на все літо через проведення військових навчань. За словами Чалого, будуть закриті райони на схід від Маріуполя, біля Широкино, в районі Мелекіно і Білосарайської коси, а також на схід від Бердянська.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чи є загроза наступу РФ з Азовського моря?

 

Пов`язані новини