Життя

Залежність від відеоігор планують визнати психічним захворюванням — ВООЗ

22 грудня, 2017 15:45
Життя/Залежність від відеоігор планують визнати психічним захворюванням — ВООЗ
Зберегти
Вигляд
Всесвітня організація охорони здоров’я має намір унести зміни в Міжнародну класифікацію хвороб, визнавши залежність від відеоігор психічним захворюванням. Востаннє цей список оновлювався в 1990 році.

Всесвітня організація охорони здоров’я має намір унести зміни в Міжнародну класифікацію хвороб, визнавши залежність від відеоігор психічним захворюванням. Востаннє цей список оновлювався в 1990 році.

Про це повідомляє Daily Mail.

Після десятиліття моніторингу комп’ютерних ігор, ВООЗ вирішила відносити залежних від відеоігор до людей з вадами психічного здоров’я.

У проекті документу вказується, що людину вважатимуть психічно хворою, якщо «відеоігри мають перевагу над іншими життєвими інтересами». Нездорова поведінка в людини має проявлятися принаймні рік, перш ніж їй підтвердять діагноз.

ВООЗ, однак, не відзначила в планах віднести до класифікації інші схожі способи залежності — смартфон або інтернет-залежність —через брак доказів «реальних порушень».

«Більшість людей, які грають у відеоігри, не мають розладів, як і більшість людей, які вживають алкоголь не мають захворювань. Проте за певних обставин надмірна гра у відеоігри може призвести до несприятливих наслідків», — повідомили в Департаменті ВООЗ.

Раніше вчені запропонували вважати надмірну любов до селфі психічним захворюванням.

Пов`язані новини