Залізниця пообіцяла компенсувати українцю Даніелю Беккеру вартість нового квитка, який йому довелося купити через поломку експреса Київ-Бориспіль. Він не встиг на літак 1 грудня.

Про компенсацію вартості квитка Даніель повідомив Громадському.

Також інформацію підтвердив керівник південно-західної залізниці Роман Веприцький.

«Ми зробимо все, щоб він полетів в Австралію з компенсацією», — сказав Веприцький.

Даніель Беккер планував 1 грудня вилетіти до Австралії, де він працює. Через поломку швидкісного експресу з Києва до Борисполя він не встиг на свій літак.

«Я мав летіти з пересадкою в Досі, Катар. Запізнився і купив квиток на завтра за 550 доларів», — розповів Даніель.

Решту рейсів і пересадок йому перенесли.

Нагадаємо, швидкісний експрес із Києва до аеропорту «Бориспіль» зламався наступного дня після його запуску. За словами водія експресу, виникла проблема із двигуном, тому поїзд не заводився. Експрес виїхав об 11:01 з вокзалу і мав прибути до аерпорту об 11:38, через 37 хв. Однак, через вимушену зупинку, потяг прибув до Борисполя близько 13-ї години. Його відбуксирував інший потяг.

30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя.

Раніше стало відомо, що експрес Київ-Бориспіль курсуватиме між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово.

Інтервал між рейковими автобусами становитиме близько 1 години, однак зранку та ввечері його зменшать до 27-44 хвилин. Дорогою експрес робитиме лише одну двохвилинну зупинку на вокзалі «Дарниця».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місяць до старту електрички Київ-аеропорт Бориспіль: репортаж-експеримент

Поділитись: