Війна

Засекретити невдачу в ракетних іспитах Британії попросили США — The Times

Війна/Засекретити невдачу в ракетних іспитах Британії попросили США — The Times
Зберегти
Вигляд
lead
Адміністрація президента США  Барака Обами попросила Велику Британію тримати в секреті деталі невдалого іспиту засобів ядерного стримування, які відбувались у 2016 році, повідомляє The Times.

Адміністрація президента США  Барака Обами попросила Велику Британію тримати в секреті деталі невдалого іспиту засобів ядерного стримування, які відбувались у 2016 році. Про це повідомляє The Times з посиланням на анонімне джерело у військових колах країни.

«Адміністрація Обами попросила адміністрацію Кемерона не коментувати це. Американська адміністрація могла турбуватися, що такі ж проблеми можуть бути і в їх ракетах. Британська субмарина успішно транспортувала і запустила ракету. Невдача була пов’язана з американською технологією», — прокоментував представник армії Британії деталі стосовно невдачі у польоті незарядженої ракети Trident II D5 американського виробництва, що коштувала британському бюджету £17 млн.

Британські та Американські ракети Trident II D5 виробляються на одному підприємстві у США. Це означає, що проблеми можуть бути і в американського ядерного озброєння.

Проте корпорація Lockheed Martin звітувала про успішні випробування ракет у серпні 2016 року американськими військово-морськими силами.

Казначейство та Міністерство оборони Великої Британії відмовились коментувати інформацію про будь-який вплив адміністрації США на прем’єр-міністра після невдалих іспитів.

Раніше повідомлялося, що прем’єрка Британії Тереза Мей відмовилась коментувати минулорічні ракетні випробування.

Нагадаємо, видання The Sunday Times отримало інформацію, що Британія приховувала невдачу у випробуваннях ракети Trident II D5.

Пов`язані новини