ENRU

Засідання суду у справі про держзраду Януковича перенесли на 12 липня

Колегія суддів Оболонського райсуду Києва пішла до нарадчої кімнати для вирішення питання про надання екс-президенту Віктору Януковичу державного захисника, засідання перенесли на 12 липня.

На засіданні суду було продемонстровано відео з заявою Януковича, у якій він заявив, що відкликає адвокатів. Це відео було показано на одному з російських телеканалів ввечері, 5 липня.

У зв'язку з відкликанням Януковичем своїх захисників, прокурор Головної військової прокуратури Максим Крим просив надати обвинуваченому адвоката з Центру безкоштовної правової допомоги.

Адвокати Януковича Віталій Сердюк та Ігор Сидоренко у четвер 6 липня були відсутні на засіданні.

Нагадаємо, 5 липня екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі у судовому процесі в Україні у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів. «Я прийняв рішення відкликати з процесу своїх захисників», — заявив він.

Згодом військовий прокурор Руслан Кравченко заявив, що Янукович буде забезпечений державними захисниками в разі відкликання своїх адвокатів.

Також нагадаємо, що у четвер вранці 6 липня адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Янукович звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями, колишньому президенту загрожує до 15 років ув'язнення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram