Найбагатша людина світу, засновник компанії Amazon Джефф Безос офіційно розлучився з дружиною Маккензі. Після розподілу майна вона отримає чверть їхньої спільної частки Amazon вартістю понад 35 мільярдів доларів.

Маккензі Безос повідомила у Twitter про завершення процесу розірвання шлюбу, а також розповіла, що відмовилася від акцій газети Washington Post та аерокосмічної компанії Blue Origin на користь чоловіка. Отримає вона чверть спільних з Безосом акцій Amazon — частку у 4% від загальної капіталізації компанії.

Як зазначає Bloomberg, частка, яку забрала Маккензі Безос, складає 35,7 мільярда доларів.

За даними Forbes, екс-дружина Безоса офіційно отримає ці гроші на початку червня 2019 року. Після цього вона стане третьою найбагатшою жінкою в світі після спадкоємиці косметичної компанії LʼOreal Франсуази Беттанкур-Мейер (52,9 мільярди доларів) та дочки засновника Walmart Эліс Волтон (45 мільярдів доларів).

Маккензі Безос зазначила, що рада завершенню розлучення, процес якого пройшов «при взаємній підтримці». Джефф Безос подякував колишній дружині за доброту та підтримку.

Джефф і Маккензі Безос прожили в шлюбі 25 років. Причиною їхнього розриву можуть бути ймовірні стосунки засновника Amazon із телеведучою Лорен Санчес, переписку яких оприлюднив таблоїд National Enquirer.

Пізніше Безос заявив, що видання шантажує його відвертими фото.

Засновник Amazon найняв приватного детектива, який встановив, що телефон Безоса зламали хакери із Саудівської Аравії, і це пов’язано із убивством опозиційного саудівського журналіста Джамаля Хашогджі. Цей злочин широко висвітлювало видання The Washington Post, яке зокрема писало про причетність влади Саудівської Аравії до убивства. Ця газета належить главі Amazon.

Поділитись: