Телефон глави Amazon Джеффа Безоса зламали хакери із Саудівської Аравії, заявив приватний детектив Гевін де Беккер.

Безос найняв детектива після того, як, за його словами, видання National Enquirer почало шантажувати його інтимними фотографіями з власного телефона.

Де Беккер встановив, що телефон Безоса зламали хакери із Саудівської Аравії, і це пов’язано із убивством опозиційного саудівського журналіста Джамаля Хашогджі. Цей злочин широко висвітлювало видання The Washington Post, яке зокрема писало про причетність влади Саудівської Аравії до убивства. Ця газета належить главі Amazon.

«Наші детективи та кілька експертів з великою впевненістю прийшли до висновку, що саудівці мали доступ до телефона Безоса і отримали особисту інформацію», — заявив де Беккер.

Влада Саудівської Аравії поки не прокоментувала ці звинувачення.

Нагадаємо, прокуратура Нью-Йорка розслідує ймовірний шантаж засновника Аmazon Джеффа Безоса.

Нагадаємо:

Джамаль Хашогджі — саудівський журналіст. Він був оглядачем американської газети The Washington Post та відомий критичними матеріалами про королівство. Хашогджі у 2017 році покинув батьківщину, щоб уникнути переслідувань за свої погляди і переїхав до США. Протягом року він писав для Washington Post, критикуючи політику Саудівської Аравії щодо Катару, Канади, Ємену та засуджуючи переслідування владою країни інакодумців. Репортер приїздив до консульства, аби оформити документи для одруження з дівчиною, яка мешкає в Туреччині.

Поділитись: