Засновник американського інтернет-рітейлера Amazon Джеф Безос втратив близько 7 мільярдів доларів за один день через падіння акцій Amazon. Він поступився першим місцем у рейтингу найбагатших людей планети Білу Гейтсу.

Про це повідомляє Forbes.

Акції Amazon впали на близько 9% за 20 хвилин після того, як компанія опублікувала свою фінансову звітність за 3 квартал 2019 року. У звітності, зокрема, йдеться про падіння прибутків на 26% — це сталося вперше з 2017 року.

Як наслідок, статки Безоса зменшилися до 103,9 мільярда доларів, через що він став другою найбагатшою людиною у світі, поступившись засновнику Microsoft Білу Гейтсу. Статки останнього Forbes оцінив у 105,7 мільярда доларів.

Безос став найбагатшою людиною у світі у 2018 році, коли його статки оцінили у рекордні 160 мільярдів доларів. Однак після розлучення зі своєю дружиною МакКензі Безос, засновник Amazon вимушений був передати їй близько чверті своїх акцій компаній, зробивши ексдружину однією з найбагатших людей планети. Її статки наразі складають близько 32,7 мільярда доларів.

Нагадаємо, у січні 2018 року керівник та засновник інтернет-компанії Amazon став найбагатшою людиною в історії, коли його статки сягнули $105,1 млрд.

Раніше найбагатшою людиною в історії вважався один із засновників Microsoft Білл Гейтс. У 1999 році його капітал перевищив $100 млрд.

У листопаді минулого року статки засновника Amazon Безоса у «чорну п'ятницю» сягнули $100 млрд.

Поділитись: