Засновник і глава Facebook Марк Цукерберг вважає, що шкідливий контент в інтернеті потрібно регулювати, однак поки що не бачить оптимальної моделі для цього.

Про це Цукерберг заявив під час сесії запитань і відповідей на Мюнхенській конференції з питань безпеки, передає Reuters.

«Я все ж вважаю, що шкідливий контент має регулюватися… питання в тому, яку модель для цього обрати», — зазначив глава Facebook.

На його думку, нині існує дві моделі: перша застосовується до традиційних ЗМІ, як-от газети, а другою послуговуються телекомунікаційні компанії — коли, за словами Цукерберга, «дані просто проходять крізь вас», а отже, компанія не відповідальна за те, що якісь із цих даних будуть шкідливими.

«Я, власне, гадаю, що правду слід шукати десь посередині», — підсумував Цукерберг.

Крім того, в межах Мюнхенської безпекової конференції президент України Володимир Зеленський зробив спільне фото із засновником Facebook Марком Цукербергом. Наразі невідомо, чи вони встигли щось обговорити.

Раніше засновник компанії Facebook Марк Цукерберг заявив, що соціальна мережа буде відстоювати свободу вираження поглядів та шифрування, навіть якщо це супроводжуватиметься негативною реакцією.

Мюнхенська конференція з безпеки розпочалася 14 лютого і триватиме 3 дні. Її відвідають очільники та уряди 35 держав.

Конференцію проводять щороку з 1962-го. Вже понад 20 років її фінансує німецький уряд.

Поділитись: