Заступник гендиректора Укроборонпрому Мустафа Найєм заявив, що за останні 10 років у державного концерну вкрали майже 896 мільйонів гривень.

Про це він повідомив у Facebook.

«Це близько 300 тисяч гривень щодня, які виводили в офшори та розкладали по приватних кишенях. Одне кримінальне провадження щотижня. Стільки в середньому відкривали справ стосовно концерну або підприємств-учасників за всі роки його існування», — написав Найєм.

Згідно з інфографікою до допису, щодо концерну відкрито 583 кримінальні справи. За словами Найєма, за 10 років керівники Укроборонпрому ініціювали 251 кримінальне провадження.

«За шість місяців ми виявили й передали до правоохоронних органів матеріали, за якими вже порушено 85 провадження. Зокрема, ініціювали провадження, де фігурують колишні керівники оборонного Комітету Ради, які діяли у злочинній змові з чиновниками Міноборони та за посібництва екс-керівників самого Укроборонпрому та його окремих підприємств», — зазначив ексдепутат.

Нагадаємо, з вересня 2019 року гендиректором концерну Укроборонпром є Айварас Абромавичус. У листопаді 2019 року ексдепутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм заявив, що працює заступником генерального директора державного концерну Укроборонпром.

Укроборонпром — це об'єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України.

Поділитись: