Заступник Служби безпеки України Іван Баканов перебуває з візитом у США на запрошення американської сторони, де зокрема готує візит до США президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Також мета візиту Баканова — його ознайомлення «з результатами україно-американського безпекового співробітництва». У США він зустрівся зі спеціальною представницею президента США з питань Європи Фіоною Гіл, з якою обговорив стратегічне партнерство країн.

«Особливу увагу приділено підготовці візиту до Вашингтону Президента України Володимира Зеленського, який незабаром має відбутися на запрошення Президента США Дональда Трампа. У цьому контексті Іван Баканов довів до американської сторони ряд стратегічних послань глави української держави», — йдеться у повідомленні.

Серед цих «послань» Зеленського — підтвердження незмінності зовнішньополітичного курсу, поглиблення євроатлантичної інтеграції, «відданість нової команди у Києві курсу політичних та економічних реформ».

Коли саме Зеленський відвідає США, не уточнюється.

Нагадаємо, 1 червня Зеленський підтвердив, що отримав запрошення від Трампа відвідати США.

Посол України у Вашингтоні Валерій Чалий вважає, що візит Зеленського у США відбудеться після дострокових парламентських виборів, які заплановані на 21 липня.

Поділитись: