Візит президента України Володимира Зеленського до США та його зустріч із Дональдом Трампом, ймовірно, відбудеться після дострокових парламентських виборів в Україні, можливо, вже в серпні.

Про це посол України у Вашингтоні Валерій Чалий заявив у кулуарах «Українських днів» у Конгресі США, передає «Укрінформ».

«Президент України отримав запрошення президента США Дональда Трампа, яке має чіткі сигнали. Мені дуже подобається його зміст — про стратегічне партнерство, про те, що президент США і Сполучені Штати підтримують Україну», — розповів дипломат.

Він додав, що у листі від Трампа є запрошення відвідати Білий дім найближчі місяці.

«Ми сподіваємося, що йдеться про (період — ред.) одразу після виборів. У нас зараз відбувається виборчий процес, і після виборів, сподіваюсь, не затягуючи, в серпні — це залежить від графіка президента України, який очевидно має насичену програму — ми будемо мати таку важливу зустріч у Вашингтоні», — сказав Чалий.

«У нас є про що говорити, у нас є що запропонувати Сполученим Штатам, у США є що запропонувати нам», — додав посол.

Він зауважив, що посольство України у США працює разом з МЗС України й Адміністрацією президента над підготовкою «саме змістовного візиту до США».

Нагадаємо, 1 червня Зеленський підтвердив, що отримав запрошення від Трампа відвідати США.

Поділитись: