Життя

Заступник глави Служби зовнішньої розвідки Семочко подав до суду на авторів розслідування про нього

Bihus.info
Життя/Заступник глави Служби зовнішньої розвідки Семочко подав до суду на авторів розслідування про нього
Зберегти
Вигляд
Заступник глави Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко подав до суду на авторів розслідування, в якому ідеться про те, що сім’я Семочка володіє будинками під Києвом загальною вартістю 8 мільйонів доларів, а його найближчі родичі мають російські паспорти.

Про це повідомляє Bihus.info, журналістка якого Леся Іванова є авторкою розслідування.

Зазначається, що також Семочко подав позов про захист честі, гідності і ділової репутації до ведучого програми «Наші гроші» Дениса Бігуса та приватного акціонерного товариства «ТРК Люкс» — тобто, до «24 каналу», на якому вийшло це розслідування.

Заступник голови Служби зовнішньої розвідки вимагає від відповідачів спростувати недостовірну, на його думку, інформацію.

«Слухатися справа буде в Голосіївському суді м.Києва. Суддею, згідно з авторозподілом, призначена Олександра Колдіна», — йдеться у повідомленні.

Юристи Bihus.info вважають, що звернення Семочка до суду можна розцінити як спробу тиску на журналістів, бо наразі інформація, викладена в журналістському розслідуванні, перевіряється в межах двох кримінальних проваджень.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальну справу стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України Сергія Семочка після публікації журналістського розслідування. Журналісти програми «Наші гроші» 1 жовтня оприлюднили сюжет про першого заступника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. У розслідуванні йдеться, що сім’я Семочка володіє будинками під Києвом загальною вартістю 8 мільйонів доларів, а його найближчі родичі мають російські паспорти. Аналіз доходів родини Семочка за останні вісім років показує, що в них не мало б вистачити коштів і на один з будинків. 

Журналісти «Наших грошей» також заявили про причетність Семочка до дефіциту препаратів для діалізу, що, на їх думку, ймовірно було наслідком вимагання відкатів у фармакологічних компаній з боку СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Будинок за $8 млн і паспорти РФ: Заступник глави зовнішньої розвідки Семочко дав інтерв'ю щодо розслідування про нього

Сергій Семочко перед тим, як стати заступником голови СЗР, обіймав посаду голови економічної контррозвідки СБУ, а потім — очільника столичного управління СБУ. 

Нагадаємо, 2 серпня президент України Петро Порошенко звільнив Сергія Семочка з посади начальника головного управління Служби безпеки України в Києві та Київській області і призначив його першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки України.

Пов`язані новини