Одному з заступників міського голови Сум, який організовує контроль за експлуатацією житлового фонду, 21 лютого оголосили про підозру через загибель двомісячного немовляти 2 січня.

Вказаний заступник з травня 2017 року також очолює постійно діючу комісію, створену з метою забезпечення безперебійної та безпечної роботи ліфтів.

Окрім того, повідомлення про підозру вручили директорові Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради, який зокрема укладав договори на проведення капітальних ремонтів понад 180 ліфтів у Сумах, вартістю 34,5 млн грн, зокрема ліфтів будинку по вул. Супруна, 32/1.

«Вже через місяць після так званого капітального ремонту ліфта, в якому загинуло немовля, до зазначених службових осіб міської ради почали надходити скарги на його роботу від жителів будинку, в тому числі й дідуся загиблого малюка. Однак, посадовці не вжили жодних дієвих заходів, спрямованих на усунення неполадок. Фактично, вони самоусунулись від виконання своїх безпосередніх обов’язків», — повідомили в прокуратурі.

Дії обох підозрюваних кваліфікували за ч. 2 ст. 367 КК України (невиконання або неналежне виконанні службовою особою службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді смерті особи).

Нагадаємо, 2 січня в Сумах дверима ліфту затисло візочок, в якому перебувало двомісячне немовля, потім кабіна рушила з місця. Від отриманих травм дитина померла. За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

На ліфт в якому загинуло двомісячне немовля, місцеві скаржилися за чотири дні до трагедії. На виклик виїжджав майстер.

 

Поділитись: