ENRU

Заступник міністра енергетики Прокопів пішов у відставку

6415654df629009f0
Заступник міністра енергетики і вугільної промисловості України Ігор Прокопів під час прес-конференції, Київ, 10 липня 2017 року Фото: Інна Соколовська/УНІАН

Заступник міністра енергетики Ігор Прокопів написав заяву про відставку. 

Про це Громадському повідомив радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський.

За його словами, 26 лютого Прокопів мав зустріч з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом і йому запропонували перейти до наглядової ради держкомпанії Магістральні газопроводи України, яку уряд розраховує зробити оператором ГТС, але він відмовився. 

Як повідомляє «Економічна правда» з посиланням на оточення Прокопіва, він буде займатися політикою — готуватися до виборів 2019 року в рамках «однієї відомої політичної сили». 

Прокопів став заступником міністра енергетики та вугільної промисловості у квітні 2017 року і відповідав за газову галузь. 

Він був основним опонентом голови НАК Нафтогаз України Андрія Коболєва. У 2016 році Прокопів підтримав ініціативу Мінеконорозвитку про передачу Укртрансгазу від Нафтогазу до Кабміну. Після скасування цього рішення Коболєв заявив про те, що Прокопів має піти з посади глави Укртрансгазу.

17 березня 2017-го Нафтогаз звільнив Ігоря Прокопіва з посади президента Укртрансгазу.  Коболєв заявив, що рішення про звільнення Прокопіва пов’язано з виявленими порушеннями при проведенні компанією тендерів.