УКРАЇНА

Заступник міністра енергетики Прокопів пішов у відставку

1 березня, 2018 13:15
УКРАЇНА/Заступник міністра енергетики Прокопів пішов у відставку
Зберегти
Вигляд
lead
Заступник міністра енергетики Ігор Прокопів написав заяву про відставку.

Заступник міністра енергетики Ігор Прокопів написав заяву про відставку. 

Про це Громадському повідомив радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський.

За його словами, 26 лютого Прокопів мав зустріч з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом і йому запропонували перейти до наглядової ради держкомпанії Магістральні газопроводи України, яку уряд розраховує зробити оператором ГТС, але він відмовився. 

Як повідомляє «Економічна правда» з посиланням на оточення Прокопіва, він буде займатися політикою — готуватися до виборів 2019 року в рамках «однієї відомої політичної сили». 

Прокопів став заступником міністра енергетики та вугільної промисловості у квітні 2017 року і відповідав за газову галузь. 

Він був основним опонентом голови НАК Нафтогаз України Андрія Коболєва. У 2016 році Прокопів підтримав ініціативу Мінеконорозвитку про передачу Укртрансгазу від Нафтогазу до Кабміну. Після скасування цього рішення Коболєв заявив про те, що Прокопів має піти з посади глави Укртрансгазу.

17 березня 2017-го Нафтогаз звільнив Ігоря Прокопіва з посади президента Укртрансгазу.  Коболєв заявив, що рішення про звільнення Прокопіва пов’язано з виявленими порушеннями при проведенні компанією тендерів. 

Пов`язані новини