Світ

Заступницю міністра охорони здоров'я Татарстану знайшли мертвою

7 лютого, 2018 21:40
Світ/Заступницю міністра охорони здоров'я Татарстану знайшли мертвою
Зберегти
Вигляд
lead
Заступницю міністра охорони здоров'я Татарстану Олену Шишмареву, яку підозрюють в розкраданні бюджетних коштів, знайшли мертвою.

Заступницю міністра охорони здоров'я Татарстану Олену Шишмареву, яку підозрюють в розкраданні бюджетних коштів, знайшли мертвою.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело.

«Шишмарева знайдена мертвою у себе вдома», — розповів співрозмовник агентства.

«Так це так. Заступниця міністра померла», — повідомило також джерело «Интерфакса».

3 лютого суд у Казані відправив Шишмареву під домашній арешт на два місяці.

Як повідомляло слідство, Шишмарева вимагала від співробітників економічних відділів медичних установ проходити курси підвищення кваліфікації в АНО «Прогрес». Якщо вони відмовлялися це робити, вона не підписувала документи для виділення медустановам необхідних коштів.

За версією слідства, з 2015 по 2017 рік з «Поступом» було укладено близько 300 договорів на суму близько 8 мільйонів рублів.

«Встановлено, що понад 5 млн надійшло на рахунки індивідуального підприємця Олени Фахрутдінова. Тим самим, державним органам завдано збитків», — сказав слідчий, виступаючи в суді.

Слідчий комітет порушив кримінальну справу за ч.4 ст.159 КК РФ «Розкрадання шляхом шахрайства» і за ч.1 ст. 286 КК РФ «Перевищення посадових повноважень». Шишмарева проходила у справі як підозрювана.

Свою провину Шишмарева не визнала.

«Мої дії суворо зафіксовані в документах, я є найзацікавленішою особою, щоб пояснити слідству всі мої дії і рішення. Я готова співпрацювати», — заявила вона в суді під час обрання запобіжного заходу.

Більше про:
# Татарстан
Пов`язані новини