Засудженого в Росії українця Олексія Чирнія, фігуранта справи режисера Олега Сенцова, етапували до колонії у місті Шахти Ростовської області.

Засудженого в Росії українця Олексія Чирнія, фігуранта справи режисера Олега Сенцова, етапували до колонії у місті Шахти Ростовської області.

Про це повідомив його адвокат Ілля Новіков.

«Чирній знайшовся у виправній колонії-9 в місті Шахти Ростовської області. Його етапували туди сьогодні з Батайська. Чирнія перевели з загального режиму на тюремний, а у ВК-15 для цього не було відповідних приміщень», — написав він.

Раніше повідомлялося, що Чирнію надали російське громадянство без його згоди.

Захисник додав, що в Росії Чирній відсидів уже майже половину терміну.

Незаконно фігуранта «справи Сенцова» Олексія Чирнія етапували з СІЗО Лефортово в Москві в Ростовську область 28 вересня 2016 року.

Кандидата історичних наук, викладача Сімферопольського інституту культури Олексія Чирнія затримали навесні 2014 року у Криму, разом з режисером Олегом Сенцовим, активістом Олександром Кольченком і Геннадієм Афанасьєвим.

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив його до 7 років ув’язнення суворого режиму за звинуваченням у підготовці терактів у Криму.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: