Затриманого в анексованому Криму проукраїнського активіста Олега Приходька відправили у слідчий ізолятор на 2 місяці — до 10 грудня 2019 року.

Такий запобіжний захід обрав підконтрольний окупаційній владі суд Криму, передає об’єднання «Кримська солідарність».

Сам Приходько наполягав на тому, що нібито знайдені в його будинку вибухові речовини та інші речі йому підкинули.

«У мене два гаражі, вони (співробітники) хотіли один оглядати... Для мене стало несподіванкою, коли вони стали діставати речі, яких у мене взагалі не було ніколи... Нехай відбитки знімуть з усього. Це моя майстерня, вона відкритою залишалася, туди хто завгодно міг зайти», — заявив він у суді.

Нагадаємо, 10 жовтня стало відомо, що Олега Приходька затримали російські силовики в анексованому Криму. Його звинувачують у підготовці теракту та незаконному виготовленні вибухових речовин. За словами адвоката Приходька, його звинувачують у підготовці підриву будівлі міської адміністрації Сак.Також як свідка затримали дружину Олега — Любов Приходько.

Також відомо, що 8 лютого 2019 року співробітники кримського главку ФСБ провели обшук в Олега Приходька в селі Оріхове Сакського району. У нього вилучили українську символіку, прапори партії «Свобода», червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку й домашні CD-диски. Після обшуків Приходька повезли до Сімферополя, де допитували про його діяльність і зв'язки на материковій частині України.Також затримали його дружину Любов Приходько.

Поділитись: