Затримана бойовиками «ЛНР» івано-франківська журналістка Ольга Сворак допомагала тим, хто знаходиться на лінії зіткнення на Донбасі.

Про це в ефірі Громадського сказав Юрій Тандіт, радник голови СБУ.

«Вона допомагала тим, хто знаходиться на лінії зіткнення, в неї була активна позиція. Вона зараз знаходиться в Луганську. Її затримали. Я не буду говорити про те як вона туди потрапила. Ми про це знаємо детально. Давайте трошки почекаємо того моменту, коли вона повернеться», – розповів Тандіт.

При цьому, радник голови СБУ повідомив, що більш детальну інформацію про діяльність журналістки, можна буде обговорювати після її звільнення з полону.

«Контакти тих, хто нам допомагає для нас дуже важливі з одного боку. З іншого боку, я б заради цієї молодої жінки, співробітниці івано-франківського каналу доставки інформації, не хотів би зараз коментувати інформацію по ній. Вона знаходиться зараз у неволі, ми повинні думати як її звідти витягнути, а потім, коли вона буде тут, де діють закони, на нашій території, ми зможемо говорити про багато речей більш детально», – сказав Тандіт.

Раніше головний редактор газети «Голос народу Івано-Франківщини» в ефірі Громадського повідомив, що Сворак не отримувала завдання на поїздку до «ЛНР».

Поділитись: