Співробітники Служба безпеки затримали жінку-військовослужбовця Національної гвардії, яка передавала інформацію з обмеженим доступом спецслужбам Росії.

Співробітники Служби безпеки затримали жінку-військовослужбовця Національної гвардії України, яка передавала інформацію з обмеженим доступом спецслужбам Росії.

Про це на брифінгу у Києві заявив глава СБУ Василь Грицак.

«5 жовтня був затриманий військовослужбовець Нацгвардії, секретоносій, який проходив службу на центральній базі зберігання Національної гвардії ... Прізвище військовослужбовця, це жінка, Родіонова. Зараз з нею проводяться активні слідчі дії», — сказав він.

Грицак зазначив, що жінка користувалась псевдонімами для спілкування з російськими кураторами.

«Ця жінка влітку минулого року відвідувала РФ, там її сестра, під час поїздки вона була завербована співробітниками спецслужб РФ. У неї навіть було 2 псевдоніми, якими вона підписувала свої агентурні повідомлення — «45» і «Невський», — підкреслив Грицак.

«Вона передала досить значний обсяг документів, утому числі з обмеженим доступом. Як ви розумієте, чим би вона не займалася на центральній базі зберігання Нацгвардії ...  Вона нанесла значну шкоду інтересам обороноздатності України», — додав глава СБУ.

Зараз вона дає викривальні докази, вона розповіла, яким чином вона зв'язувалась з кураторами від Росії. Жінка була завербована у серпні 2016 року.

Раніше Грицак заявив, що СБУ затримала двох громадян України, які на замовлення самоназваної «ДНР» готували серію терактів проти цивільних, зокрема у Маріуполі Донецької області.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile