УКРАЇНА

Затриманий з макетом гвинтівки Мосіна чоловік йшов на виставу — поліція

9 травня, 2018 15:45
УКРАЇНА/Затриманий з макетом гвинтівки Мосіна чоловік йшов на виставу — поліція
Зберегти
Вигляд
Затриманий, у Києві, біля станції метро «Арсенальна», де саме проходила акція «Безсмертний полк» чоловік з макетом гвинтівки Мосіна йшов на театралізовану виставу.

Затриманий, у Києві, біля станції метро «Арсенальна», де саме проходила акція «Безсмертний полк» чоловік з макетом гвинтівки Мосіна йшов на театралізовану виставу.

Про це під час брифінгу повідомив очільник Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

«Зранку одна особа намагалася пройти з гвинтівкою Мосіна. Експерти попередньо її вже оглянули. Вона непридатна до пострілу, не є вогнепальною зброєю, але буде ще проведена експертиза. Людина йшла на якусь театралізовану виставу не в цьому районі, але поліція вирішила її затримати і вилучити зброю», — заявив Крищенко.

У Києві відбулась акція «Безсмертного полку» з нагоди 73 річниці перемоги на нацизмом у Другій світовій війні.

Під час заходів правоохоронці затримали чоловіка з гвинтівкою та ще кількох порушників. Загалом, акція пройшла спокійно, без сутичок.  Раніше повідомлялося, що понад 20 тисяч поліцейських та нацгвардійців стежитимуть за порядком 8 і 9 травня. 

Україна відзначає дві дати: 8 травня оголошено Днем пам'яті і примирення, а 9 травня — Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 і 9 травня — Дні пам'яті та примирення у всьому світі.

Згідно з резолюцією ООН, це данина пам'яті всім жертвам Другої світової війни. Загальні втрати, за різними оцінками, становлять від 50 до 80 мільйонів загиблих з урахуванням і військових, і цивільного населення.

Більше про:
# 9 травня
# Київ
Пов`язані новини