Двом українським прикордонникам Ігорю Дзюбаку та Богдану Марцоню, яких працівники ФСБ Росії затримали на Сумщині, висунули звинувачення у незаконному перетині кордону.

Двом українським прикордонникам Ігорю Дзюбаку та Богдану Марцоню, яких працівники ФСБ Росії затримали на Сумщині, висунули звинувачення у незаконному перетині кордону.

Про це повідомляється на сайті ФСБ РФ.

«Затриманим 3 жовтня 2017 року за порушення кордону з України в Російську Федерацію військовослужбовцям Державної прикордонної служби України в рамках раніше порушеної кримінальної справи за ч. 3 ст. 322 Кримінального кодексу Російської Федерації (Незаконне перетинання Державного кордону Російської Федерації) пред'явлено звинувачення», — йдеться у повідомленні.

Частина третя 322-ї статті КК РФ — перетин російського кордону за попередньою змовою або організованою групою або із застосуванням насильства чи загрози його застосування. Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі.

Також ФСБ Росії оприлюднила відео з допиту українських прикордонників.

3 жовтня на Сумщині зникли двоє прикордонників. За фактом зникнення прокуратура Сумської області відкрила провадження.

4 жовтня Росія підтвердила затримання українських прикордонників на кордоні з Сумщиною.

6 жовтня до затриманих ФСБ прикордонників не пустили консула. Відмову пояснюють тим, що особи затриманих наразі не встановлені.

9 жовтня їх заарештували на два місяці.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: