ENRU

Затримувані активісти «Автономного опору» проходять у справі як свідки — учасник організації

Усі раніше затримані Службою безпеки учасники організації лівих націоналістів  «Автономний опір» проходять у справі про «підготовку держперевороту» як свідки.

Про це в ефірі Громадське.Схід повідомив учасник організації  «Автономного опору» Максим Осадчук.

«Норма діючого кримінально-процесуального кодексу передбачає, що до початку судового процесу всі, хто проходить у справі, є свідками. Тому всі 15 затриманих у Львові активістів – це свідки. І мені здається, що СБУ прийматиме рішення, чи перекваліфіковувати справу на злочинців. Перекваліфікування їх на злочинців залежить від нашої активності», — наголосив Осадчук.

За його словами, «запрошення» активістів до слідчого управління було без альтернативи.

«Запрошення це було таке: Хлопці, після обшуку ви з нами їдете в управління, або ви даєте свідчення, або ми обираємо вам запобіжний захід. Не було альтернативи, їхати чи не їхати», — наголосив активіст.

Зазначимо, що речник СБУ у коментарі Громадському заявив, що активістів «Автономного опору» запросили до відділку і вони могли відмовитись.

Вранці 12 жовтня у Львові працівники СБУ провели обшуки у помешканнях і затримали 7 учасників організації лівих націоналістів «Автономний опір». Їх підозрюють у підготовці державного перевороту.

Після дня допитів у Львівському міському управлінні поліції, усіх відпустили, але вручили повістки на подальші допити. Серед затриманих — учасники кримського Євромайдану Максим Осадчук та Денис Мацола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про обшуки і затримання активістів «Автономного опору».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram