У Рахунковій палаті України повідомили, що Верховна Рада ухвалила закон про бюджет на 2020 рік, у якому містяться доходи від легалізації грального бізнесу попри те, що відповідний закон ще не ухвалили.

Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, передає прес-служба відомства.

«Неприпустимо включати до бюджету додаткові надходження від ще неприйнятих законодавчих змін. Для дотримання збалансованості бюджетних показників на 2020 рік належало б прийняти відповідні законопроєкти до затвердження бюджету на наступний рік. Неприйняття цих законів або прийняття в іншій редакції посилює ризик ненадходження до державного бюджету відповідних доходів», — повідомив Пацкан.

Окрім цього, за його словами, у бюджеті на 2020 рік передбачені доходи від легалізації видобутку бурштину у розмірі 500 мільйонів гривень, попри те, що відповідного закону Рада також не ухвалила.

Нагадаємо, що відповідно до останніх опитувань соціальної групи «Рейтинг», 58% українців у жодному разі не підтримують легалізацію грального бізнесу, 38% виступають за повну або часткову легалізацію.

За розрахунками уряду, надходження до бюджету від легалізації грального бізнесу можуть скласти 2-2,5 мільярда гривень на рік.

Напередодні Кабінет міністрів схвалив Програму дій уряду та низку законопроєктів, зокрема щодо легалізації грального бізнесу та впорядкування діяльності з видобутку бурштину.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що гральний бізнес в Україні планують легалізувати лише у 5-зіркових готелях.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile