УКРАЇНА

Завдяки Prozorro фіскали зекономили майже 600 млн грн на закупівлі систем для митниць

10 липня, 2018 12:53
УКРАЇНА/Завдяки Prozorro фіскали зекономили майже 600 млн грн на закупівлі систем для митниць
Зберегти
Вигляд
Державна фіскальна служба України (ДФС) зекономила 598,6 мільйонів гривень на закупівлі скануючих систем для митниць завдяки використанню системи Prozorro.

Державна фіскальна служба України (ДФС) зекономила 598,6 мільйонів гривень на закупівлі скануючих систем для митниць завдяки використанню системи Prozorro.

Про це повідомляє прес-служби ДФС.

Аукціон щодо купівлі скануючих систем відбувся 9 липня 2018 року. Було виставлено 3 лоти, вартістю 390 млн грн, 390 млн грн та 520 млн грн. Таким чином, очікувана вартість закупівлі лотів складала 1,3 мільярди гривень. Реально, на закупівлю систем для митниць витратили 701 млн грн.

«Конкурс був максимально відкритим, ми залучили лідерів ринку, тому не дивно, що конкуренція під час торгів виявилась дуже жорсткою», — зазначив виконувач обов’язків очільника ДФС Мирослав Продан.

Нагадаємо, що тендер на закупівлю скануючих систем для митниць загальною очікуваною вартістю 1,3 мільярди гривень, оголосили 23 квітня.

Також представники бізнес-асоціацій закликали ДФС відшкодувати 4,7 мільярдів гривень податку на додану вартість, які держава заборгувала з 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліція на митниці: що означає «Хрестовий похід» Гройсмана проти контрабанди

Також прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомляв, що у його розумінні розформована з 2017 року податкова міліція, все ще існує та має виконувати свої функції.

Пов`язані новини