УКРАЇНА

Гройсман: дискусії про те, чи є податкова міліція, для мене немає

4 липня, 2018 14:16
УКРАЇНА/Гройсман: дискусії про те, чи є податкова міліція, для мене немає
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що податкову міліцію в Україні не розформували і вона досі має виконувати свої функції.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що податкову міліцію в Україні не розформували і вона досі має виконувати свої функції.

Про це він заявив під час свого перебування у Державній фіскальній службі України.

«Я не знаю, можливо для когось є дискусії про те, чи є податкова міліція чи немає. Для мене такої дискусії нема. Податкова міліція є», — заявив Гройсман.

Він також зазначив, що податкова міліція не повинна робити атаку на український бізнес та повинна сприяти боротьбі з контрабандою та схемами з уникнення від оподаткування.

«Наголошую, що легальний бізнес має відчувати від вас тільки підтримку, і щоб не було жодних проблем», — додав Гройсман.

Крім цього прем'єр-міністр заявив, що не збирається усувати від виконання обовязків очільника ДФС Мирослава Продана.

Нагадаємо, що податкову міліцію фактично розформували народні депутати України наприкінці 2016 року. Тоді це рішення назвали випадковим та ухваленим через неуважність депутатів.

Таким чином, з 1 січня 2017 року діяльність податкової міліції фактично була поза законом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Національне бюро фінансової безпеки: чи є привід для оптимізму?

Раніше нардеп Мустафа Найєм зазначив, що уряд відмовився від ідеїстворення Служби фінансових розслідувань на користь НБФБ.

19 березня 2018 року депутатка фракції БПП Ніна Южаніна зареєструвала законопроект про створення Національного бюро фінансової безпеки у Верховній раді.

Представники бізнесу заявили, що закон про НБФБ потребує доопрацювання.

Також експерти РПР закликали доопрацювати закон про НБФБ. На їхню думку прийняття закону у чинній редакції може посилити тиск на бізнес та призвести до обмеження повноважень НАБУ.

Раніше закон очільниці комітету з питань податкової та митної політики розкритикував міністр фінансів України. У Мінфіні повідомили, що якщо прийняти законопроект у чинній редакції, то керівник НБФБ отримає доступ до будь-якої засекреченої інформації в Україні.

Пов`язані новини