Врегулювання збройного конфлікту на Донбасі та повернення анексованого Криму неможливо вимірювати часом, для цього на сьогодні немає підстав.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив Михайло Самусь — заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння.

«Коли ми говоримо про врегулювання збройних конфліктів, я не знаю, як тут накладати часову шкалу. Це абсолютно неможливо, тому що збройний конфлікт – це потенціали, тобто це баланс сторін. Коли ми кажемо, що збройний конфлікт можна вирішити за якийсь час – це означає, що є розрахунок балансу сторін і як можна цей баланс змінити … І Крим, і Донбас не можна вимірювати часом. Якщо ми змінимо стратегічний баланс, тоді є шанси говорити про це», — пояснив Самусь.

Раніше радник Зеленського з безпеки Іван Апаршин заявив, що повернення Донбасу під контроль України може зайняти п'ять років.

Також Апаршин заявляв, що у разі перемоги Зеленського на виборах, за п'ять років український військовослужбовець отримуватиме від однієї тисячі євро і вище.

Крім того Апаршин заявив, що у команді Зеленського виступають за формування професійної армії без призову та продовження співпраці з НАТО.

30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського на виборах президента України. Так, за результатами другого туру виборів Зеленський отримав 73,22% голосів виборців (13 541 528 людей), які взяли участь у голосуванні. Його опонент Петро Порошенко набрав 24,45% (4 522 450 людей).

Поділитись: