Київський бронетанковий завод (КБТЗ), що входить до концерну Укроборонпром заявив, що інформація про те, що підприємство закупило у фірми-посередника свої ж запчастини, не відповідає дійсності.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби підприємства.

Там зазначають, що дійсно уклали договір з компанією «Партсет» на постачання запчастин для танків Т-72, а також на подальше постачання цих запчастин. Загальна сума договору склала 3,82 мільйона гривень.

Також завод взяв запчастини на зберігання в межах договору на 5,31 мільйона гривень. Всі запчастини придатні до використання, а метою зазначених операцій є збільшення запасів, які у подальшому мають використовувати для ремонту БТР-3ДА/

« Наголошуємо, що усі запчастини та комплектуючі придбано виключно за обігові кошти підприємства. Не використано жодної гривні бюджетних коштів. Їх із самого початку не планувалося встановлювати у рамках ДОЗ на нові вироби. Тому згадані звинувачення виглядають абсурдними», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 24 червня журналісти «Наших грошей» повідомили, що КБТЗ придбав у посередника своїх же запчастин на суму 9,14 мільйона гривень.

19 червня уряд затвердив проведення аудиту Укроборонпрому та виділив на це 32,5 мільйона гривень.

Поділитись: