Заяву на оформлення біометричних документів тепер можна заповнити онлайн

МВС
default/Заяву на оформлення біометричних документів тепер можна заповнити онлайн
Зберегти
Вигляд
Українцям спростили процедуру отримання біометричного паспорта. Відтепер заяву на оформлення біометричних документів можна заповнити на новому веб-сервісі.

Про це повідомив глава Державної міграційної служби Максим Соколюк на брифінгу в Києві в середу, 7 листопада.

«Сьогодні хочу представити ще один електронний сервіс — це сервіс онлайн-реєстрація біометричних документів», — сказав Соколюк.

Водночас він наголосив, що не йдеться про повне оформлення документів через інтернет, оскільки людині треба буде прийти до міграційної служби, щоб відсканувати відбитки пальців та сфотографуватися.

«Сервіс зменшить час очікування та час перебування (при оформленні — ред.) і допоможе збільшити кількість громадян з оформлення цих документів», — зазначив глава міграційної служби.

Електронна послуга доступна на сайті міграційної служби України, а також на Урядовому порталі у розділі «Електронні послуги».

   
   
Інфографіка: МВС

Наприкінці вересня в Україні видали 10-мільйонний біометричний закордонний паспорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паспорт України піднявся на 6 позицій у рейтингу найвпливовіших

Нагадаємо, 11 червня 2017 року почав працювати безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безвіз у цифрах

Раніше повідомлялось, що з 11 червня 2017 року безвізовим режимом з країнами Європейського союзу скористалися 490 тисяч громадян України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як скористатися «безвізом» на автівці: інструкція від МВС.

Нагадаємо, 17 травня 2017-го року у Страсбурзі Україна та представники Євросоюзу підписали Угоду про безвіз. Відтоді українці можуть без віз їздити до 30 країн Європи, окрім Великої Британії та Ірландії, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Безвіз з Європою: 15 практичних речей, які вам допоможуть.

/Василь Панасюк