До 1 лютого у Києві можна здати новорічні дерева на перероблення у 15 пунктах збору. Водночас, за необхідністю, роботу пунктів приймання можуть продовжити до 8 березня.

Про це повідомив заступник начальника Управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації Олександр Савченко, передає пресслужба КМДА.

«Зібрані дерева перероблять на тріску в спеціальному тріскоподрібнювачу і використовують для зберігання водного балансу лунок вічнозелених рослин у місті», — пояснив він.

Савченко також зазначив, що у 2020 році передбачили кошти на будівництво комплексу з перероблення та утилізації рослинних відходів у Києві.

«Київ продукує 120 тисяч тонн опалого листя щороку. Побудова спеціальної установки, яка дозволить отримати біогаз із рослинних решток поступово розв'язати проблему з їх накопиченням і питанням утилізації», — додав він.

Нагадаємо, у КМДА закликають не викидати ялинки після новорічних свят, а здати на перероблення у пункти приймання.

Серед пунктів приймання 7 працюють за графіком Пн-Пт 8.30-17.30, у ще 7 — скорочений день у п’ятницю. Пункт на вулиці Герцена, 6 працюватиме включно з вихідними.

Графік роботи пунктів приймання ялинок у Києві
Фото:

Фото: Facebook/Київська міська державна адміністрація

Поділитись: