Президент Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням сприяти якнайшвидшому розгляду народними депутатами законопроєкту про підтримку культури та креативних індустрій в умовах карантину.

Про це йдеться у листі глави держави до Разумкова, пише пресслужба Офісу президента.

Проєкт закону № 3377, ініційований народними обранцями, парламент ухвалив за основу 13 травня 2020 року. Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики доручили доопрацювати та внести документ на розгляд до сесійної зали у другому читанні.

У листі Зеленський наголосив, що соціальні та економічні гарантії для підтримки громадян і бізнесу в умовах карантину «потребують швидких і ефективних рішень».

«З огляду на важливість підтримки суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сферах культури та мистецтв, креативних індустрій, культурно-пізнавального туризму і щодо роботи яких встановлено суттєві обмеження, прошу сприяти якнайшвидшому розгляду та прийняттю Верховною Радою рішення щодо згаданого проєкту закону», — йдеться в листі.

Поділитись: