Політика / Вибори

Зеленський користувався послугами політолога і адвоката, клієнтом якого є Коломойський — «Українська правда»

«Українська правда»
Політика/Вибори/Зеленський користувався послугами політолога і адвоката, клієнтом якого є Коломойський — «Українська правда»
Зберегти
Вигляд
Комік Володимир Зеленський, якого у соцопитуваннях називають потенційним кандидатом на президентських виборах-2019, брав поради політолога і виконавчого директора «Українського інституту майбутнього» Віктора Андрусіва і адвоката Андрія Богдана, послугами якого користується олігарх Ігор Коломойський і співзасновник Monobank Дмитро Дубілет.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на власні джерела.

«Через брак політичного, економічного та управлінського досвіду команда «Кварталу» бере поради в експертів, яким довіряють, – серед них політолог та виконавчий директор «Українського інституту майбутнього» Віктор Андрусів, відомий адвокат, послугами якого користується олігарх Ігор Коломойський, – Андрій Богдан і співзасновник Monobank Дмитро Дубілет, який принципово відмовляється коментувати політичні запитання», — ідеться в статті УП.

Також видання повідомило, що Зеленський веде дуже закриту, нестандартну кампанію. Зараз у нього немає сформованого виборчого штабу та й загалом наразі його підхід до виборів більше нагадує «напрацювання сценарію чергового телешоу».

Зазначимо, що офіційно Володимир Зеленський не заявляв, що планує іти кандидатом на вибори президента. У грудні 2017 року в Україні зареєстрували партію «Слуга народу» (з такою назвою виходить серіал, виробництва «Кварталу» із Зеленським в головній ролі). За даними аналітичної системи YouControl, керівником політичної партії «Слуга народу» є Баканов Іван Геннадійович, який є юристом «Квартал 95» з 2013 року.

Станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Раніше Київський міжнародний інститут соціології, Центр ім. Разумкова та SOCIS оприлюднили спільне дослідження рейтингів потенційних учасників президентських перегонів. Опитування провели на початку вересня цього року. Юлія Тимошенко зберігає лідерство — за неї готові проголосувати 12,9% опитаних серед тих, хто планує голосувати. Втім, відрив опозиціонерки від решти претендентів суттєво скоротився. Адже влітку у соціологічних опитуваннях вона набирала 18-20%. Петро Порошенко вперше з початку року вийшов на другу сходинку. Його рейтинг 8,4%. Порівняно з літом рейтинг чинного президента трохи зріс. Утім, його відрив від третього місця коливається у межах статистичної похибки. Власне третю позицію займає комік Володимир Зеленський (7,9%), який так само як і Вакарчук (7,6%) ще не визначився, чи піде на вибори. Анатолій Гриценко в замірах розташувався одразу за співаком і попередньо набирає 7,5% голосів. 

Кампанія до виборів президента в Україні розпочинається 31 грудня. Вибори президента України відповідно до Конституції України і закону України «Про вибори президента України» повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року.

Пов`язані новини