Кандидат у президенти Володимир Зеленский, відповідаючи на запитання його опонента Петра Порошенка про переховування від повісток із військкомату заявив, що у нього було багато зйомок.

«Щодо того, що я ховаюсь. Я був дуже багато разів в АТО. Ви знаєте, що у мене було дуже багато зйомок «Вечірнього кварталу». Від кого я ховаюсь? Від яких повісток я ховаюсь? Я публічна людина, мене не змогли знайти і дати мені у руки повістку? Про що ви говорите? Ви знову брешете», — сказав Зеленський.

Раніше низка ЗМІ повідомили, що у 2014 році на адресу прописки матері Зеленського надсилали повістку щодо мобілізації, та шоумен проігнорував виклик до військкомату.

Депутатка від «Народного фронту» Тетяна Чорновол заявила, що звернеться до Міноборони, аби спростувати чи підтвердити інформацію щодо ухилення кандидата в президенти Володимира Зеленського від мобілізації у 2014 році.

У штабі Зеленського відмовились коментувати це звернення. А в Міноборони повідомили, що Зеленському 4 рази надсилали повістку до військкомату, він ігнорував.

Дивіться трансляцію Громадського з місця події за посиланням.

Поділитись: