Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до Печерського суду Києва з позовом про захист честі та гідності проти президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомив його адвокат Денис Ципін у відеозверненні.

«Ми всі пам'ятаємо, що кілька днів тому президент Зеленський назвав Бондаренка бандитом. Ось відповідь», — сказав адвокат, додавши, що суд визначить, чи «може президент називати будь-кого у цій країні бандитом».

Бондаренко просить суд стягнути з Зеленського 1 гривню на свою користь за моральну шкоду за приниження честі, гідності та ділової репутації.

За словами Ципіна, компенсацію довелося просити тому, що Верховний Суд раніше дійшов висновку, що «належним засобом захисту честі та гідності є відповідь на такі образи (а не заява в суд)». Через це до суду пропонується звертатися лише по грошове відшкодування.

Нагадаємо, під час пресконференції, присвяченій річниці президентства, Володимир Зеленський назвав популізмом дії мера Черкас Анатолія Бондаренка, який хотів пом’якшити карантин у місті всупереч постанові уряду. Він додав: «Я за один стіл з такими бандитами не сяду».

Поділитись: