Президент Володимир Зеленський заявив, що Німеччина та Франція підтримали рішення України про підвищення рівня представництва України на Мінських перемовинах.

Про це він сказав під час візиту на Луганщину, передає кореспондент hromadske.

Нагадаємо, що Зеленський включив в українську делегацію віце-прем’єра Олексія Резнікова, а також заступників міністрів та народних депутатів.

«Я вважаю, що ми зробили дуже правильний крок. Нас підтримують у цьому і Німеччина, і Франція. Хотілося б, щоб до цього формату доєдналась Російська Федерація», — сказав президент.

Саме ж рішення про підвищення рівня представництва він пояснив тим, що тепер рішення мають ухвалюватися швидко.

«Ми хочемо, щоб все було дуже швидко, щоб люди, які перебувають на засіданнях ТКГ, могли ухвалювати рішення, і вони мали державний статус», — сказав Зеленський.

Раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак під час телефонної розмови з політичними радниками лідерів країн «Нормандської четвірки» заявив, що очікує, що Росія також «підвищить» рівень своєї делегації.

Проте, як повідомляють російські ЗМІ, Росія змінювати свою делегацію у ТКГ не планує.

На останньому засіданні ТКГ щодо Донбасу українська сторона відкинула можливість закріплення особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей в Конституції України.

Поділитись: