Президент Володимир Зеленський під час поїздки до Оману зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Про це повідомили у пресслужбі Офісу президента.

Зазначається, що сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, акцентуючи на нарощуванні торговельно-економічної співпраці.

«Було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат», — наголосили в ОПУ.

Учасники зустрічі, як повідомляється, домовилися продовжити практику українсько-оманських бізнес-форумів «з огляду на успішність останніх двох таких заходів у Києві у 2019 році, в яких взяли участь десятки бізнесменів з Оману».

«Президент Володимир Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях, як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм», — додали в ОПУ.

Нагадаємо, в Офісі президента наголосили, що Володимир Зеленський полетів в Оман за власний кошт, водночас там у нього заплановані важливі зустрічі. Зазначалося, що в Омані глава держави має обговорити «торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну».

Перед цим у «Страна.ua» повідомили, що президента разом з родиною помітили на відпочинку в Омані. Зазначається, що Зеленський 2 січня покинув свою резиденцію в Івано-Франківській області та вирушив до Києва. Звідти вже літаком полетів в Оман.

За їх інформацією, поїздка глави держави повністю конфіденційна. Зупинилася сім'я президента нібито в одному з найрозкішніших готелів Оману — Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel. Вартість однієї ночі досягає 4000 євро (якщо жити у президентському люксі).

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile