Президент України Володимир Зеленський та Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель на полях 74-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй обговорили стан підготовки до зустрічі «нормандської четвірки» для узгодження подальших кроків для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента України. 

«Володимир Зеленський поінформував Ангелу Меркель про безпекову ситуацію на сході України, а також про зусилля української сторони з відновлення зруйнованого мосту поблизу Станиці Луганської», — йдеться у повідомленні. 

Зеленський наголосив, що Україна продовжує бути послідовною в виконанні своїх зобов'язань щодо мирного врегулювання конфлікту на Сході політико-дипломатичним шляхом. 

Своєю чергою, Меркель зазначила, що підтримка зусиль України, спрямованих на встановлення миру, з боку Німеччини є незмінною. Лідер ФРН наголосила на важливості ретельної підготовки «нормандської зустрічі».

У складі «нормандської четвірки» чотири країни: Україна, Німеччина, Франція та Росія. Зустрічі покликані вирішити збройний конфлікт на Донбасі.

Поділитись: