Президент Володимир Зеленський висловив «глибоке занепокоєння» діями працівників Державного бюро розслідувань, які вилучили обладнання з частини Повітряних сил у Хмельницькому.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Зеленський поставив завдання правоохоронцям дати оцінку діям ДБР, бо вилучення обладнання «поставило під загрозу бойову готовність частин протиповітряної оборони (ППО) України».

«Керівникам СБУ та ДБР — негайно надати відповідну правову оцінку діям своїх співробітників і вжити вичерпних заходів для мінімізації можливих наслідків. Ситуацію з цього питання беру під особистий контроль», — сказав він.

Нагадаємо, проти слідчих ДБР та працівників СБУ, які вилучили обладнання Повітряних сил, почали розслідування, їх підозрюють у перевищенні повноважень.

1 липня у Повітряних силах Збройних сил України заявили, що в одній із військових частин у Хмельницькому Держбюро розслідувань провело обшуки та вилучили деякі прилади військового призначення.

Військові також зазначили, що такі ж дії проводяться в зенітних ракетних бригадах в Одеській та Херсонській областях.

Тоді в Держбюро розслідувань повідомили, що під час слідчих дій вилучили 7 клістронів. Три з них повернули до військової частини того ж дня, 1 липня.

Поділитись: