Новообраний президент України Володимир Зеленський проводив зустріч з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, однак на ній співрозмовники не піднімали робочих питань.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомив спікер і політтехнолог штабу Зеленського Дмитро Разумков.

«Насправді така зустріч дійсно, за інформацією, яка у мене є, відбулася. Вона була, по-моєму, позавчора (24 квітня, ред.). На ній не обговорювалися робочі моменти або державна політика. Це була ознайомча зустріч чинного глави уряду і фактично вже обраного президента України, який вступить у свої конституційні повноваження після інавгурації», — сказав Разумков.

На питання чи були Гройсман і Зеленський знайомі раніше, він відповів: «Я не готовий відповісти». «Можливо, десь перетиналися, але якихось більш тісних взаємин, по моєму, не було», — додав Разумков.

Нагадаємо, 26 квітня стало відомо, що Володимир Зеленський провів неформальну зустріч з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. За інформацією ЗМІ, зустріч провели в офісі «Кварталу 95». Повідомлялось, що суть розмови — невідома, але в обох «начебто склалося хороше враження одне про одного».

Раніше Громадське запитувало прем'єра, чи підтримуватиме він на виборах Петра Порошенка. Згодом, він також прокоментував, чи готовий співпрацювати із Зеленським.

Поділитись: