Президент України Володимир Зеленський підтримав українського футболіста Романа Зозулі, якого ображали вболівальники під час матчу між командами «Райо Вальєкано» і «Альбасете».

«Роман Зозуля, тебе підтримує не лише твоя команда, тебе підтримує вся Україна! Ти не тільки класний футболіст, ти справжній патріот, який любить свою країну та допомагає нашим військовим», — написав президент.

«Ми з тобою! Тисну руку!» — додав він.

Нагадаємо, 15 грудня матч другого дивізіону чемпіонату Іспанії між «Райо Вальєкано» і «Альбасете» відклали через образи вболівальників на адресу нападника «Альбасете», українця Романа Зозулі.

Наприкінці першого тайму вболівальники «Райо» почали викрикувати образи на адресу українця, зокрема кричали «Зозуля — нацист». Через це гравці «Альбасете» відмовилися виходити на другий тайм.

Президент іспанського клубу «Райо Вальєкано» Рауль Мартін Преса підтримав Романа Зозулю після образ уболівальників.

Міністерство закордонних справ України засудило висловлювання іспанських вболівальників на адресу українського футболіста та заявило, що ці «ганебні образи подібні до штампів російської пропаганди».

Роман Зозуля на початку 2017 року на правах оренди перейшов у «Райо Вальєкано», але фанати мадридського клубу, відомі своїми ультралівими поглядами, змусили керівництво відмовитися від послуг гравця, аргументуючи це його нібито нацистськими політичними поглядами.

Зозуля так і не зіграв жодного матчу за клуб, а у вересні 2017-го підписав контракт з «Альбасете».

Роман Зозуля відомий активною волонтерською підтримкою української армії. За це його переслідували іспанські ліві.

Поділитись: