Зеленський призначив головою Івано-Франківської ОДА директора підприємства АхметоваЗеленський призначив головою Івано-Франківської ОДА директора ТЕС Ахметова Дениса Шмигаля
Фото:

facebook/Денис Шмигаль

Президент Володимир Зеленський представив нового голову Івано-Франківської облдержадміністрації Дениса Шмигаля — директора Бурштинської ТЕС, яка входить до складу ДТЕК Ріната Ахметова.

«Хочу вам представити нову людину. Дуже потужний менеджер. І я вам особисто дуже заздрю. Івано-Франківщині заздрю. Обирати голів ОДА дуже важко, бо або немає кадрів, або немає грошей на хороші кадри», — сказав Зеленський в Івано-Франківську, представляючи Шмигаля.

«Тому таких людей, які є, як ми, не хочу казати про патріотизм, але людей, які хочуть зробити щось гарне для України, за той невеликий термін, таких політичних волонтерів, справді не так багато. І це одна з таких людей», — додав він. 

Зі свого боку Шмигаль сказав, що це для нього дуже велика честь і велика відповідальність.

«Буду сподіватися на вашу підтримку і допомогу в розвитку нашого самобутнього прекрасного краю», — сказав він, додавши, що планує впровадити європейський, відкритий стиль управління областю.

Денис Шмигаль народився в 1975 році у Львові. Навчався в Львівській політехніці, яку закінчив в 1997 році. У 2009-2013 роках працював на керівних посадах в Львівській ОДА. Після Майдану був заступником начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області. З січня 2018 року — директором Бурштинської ТЕС.

Нагадаємо, 26 червня уряд схвалив призначення 8 голів ОДА, запропонованих Зеленським.

Поділитись: